Головна Новини COVID-19 повертається, грин наступає: Харківська область в лідерах по захворюваності

COVID-19 повертається, грин наступає: Харківська область в лідерах по захворюваності

Автор: Max

COVID-19 повертається, грин наступає: Харківська область в лідерах по захворюваностіХарківська область на другому місці за кількість захворілих на COVID-19. Частіше хворіють діти до 17 років.

Це – початок епідеміологічного сезону, зростання захворюваності очікується до кінця листопада. Потім відбудиться зростання захворюваності на грип, що є традиційною ситуацією для зими.

Про це в ефірі телемарафону розповів заступник міністра охорони здоров’я Ігор Кузін.

”Зараз ми спостерігаємо стабільне, базове зростання захворюваності на COVID-19. За останній тиждень було підтверджено понад 4 тисячі саме захворювання. І, якщо подивитись на один тиждень раніше, то минулого тижня ми реєстрували лише 2,5 тисячі захворілих людей”, – заявив він. 

COVID-19 повертається, грин наступає: Харківська область в лідерах по захворюваностіТакож зростає кількість летальних випадків у порівнянні з літнім сезоном. Так, за останній тиждень було зафіксовано 9 летальних випадків серед осіб віком старше 65 років.

Лікарі постійно спостерігають зростання кількості хворих на COVID-19.

За останній тиждень в Україні було підтверджено понад 4 тисячі випадків захворюваності на COVID-19, а неділею раніше реєстрували 2,5 тисячі.

Читати також