Головна Новини День Героїв Небесної Сотні: 10-та річниця Революції Гідності – Ізюм

День Героїв Небесної Сотні: 10-та річниця Революції Гідності – Ізюм

Автор: Max

День Героїв Небесної Сотні: 10-та річниця Революції Гідності - ІзюмПам’ять про подвиг Небесної Сотні у 2024 році вшановується під гаслом «Залишаємося гідними своїх Героїв!».

20 лютого 2014 року став чорною сторінкою в історії України. Цього дня сотні тисяч людей вийшли на вулиці, вимагаючи змін і виступаючи проти корупції та авторитаризму. Але режим вирішив використати силу проти мирних протестувальників. Серед загиблих Героїв Небесної Сотні.

Сьогодні, 20 лютого, у місті Ізюм вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Захід до дня пам’ять Героїв Небесної Сотні відбувся за керівництва Ізюмської районної та міської ради і правоохоронних органів, представників установ та організацій міста Ізюм. Про це повідомили в Ізюмській міській ТГ.

Герої Небесної Сотні – уособлення людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави. Ми продовжуємо захищати нашу державу та повертати кожен сантиметр нашої землі. Пам’ятаємо і шануємо подвиг Героїв Небесної Сотні, кожного, хто поклав своє життя задля мирного майбутнього України!

Читати також