Головна Новини Ізюмська Масляна 2020 року на центральній площі – фото

Ізюмська Масляна 2020 року на центральній площі – фото

Автор: Max

Нагадаємо, як було раніше – 2020 рік.

Ізюмська Масляна 2020 року на центральній площі - фотоВже кілька років поспіль традиційним для Ізюму є святкування свята Масляної – голосно, весело і дружно.

2020 рік не став винятком. З самого ранку працівники культури будували величезне опудало Масляної, прикрашали сцену і готували свято.

Народне гуляння почалося о 14.00 і супроводжувалося веселими конкурсами, запальними піснями і танцями. На святі і з колодою танцювали, і гирю піднімали, а найголовніше – пригощали смачними млинцями і варениками!

У конкурсах учасники боролися за цікаві та дуже корисні для справжніх господарів призи – Кухонні знаряддя, крупи, сітки з овочами та багато іншого. Для дітвори був влаштований окремий конкурс, в якому змогли взяти участь діти і отримати за це солодкий подарунок.

Веселий настрій не покидав центральну площу міста протягом усього свята. А в кінці розважальної програми відбулося те, чого всі чекали цілий день – було спалено величезне опудало Масляної, навколо якого водили величезний хоровод.

Отже, опудало спалили, Зиму проводили-запрошуємо в гості Весну з її теплом, запашними квітами і теплим сонцем!

Как прошла Изюмская Масленица 2020 на центральной площади - фото Как прошла Изюмская Масленица 2020 на центральной площади - фото Как прошла Изюмская Масленица 2020 на центральной площади - фото Как прошла Изюмская Масленица 2020 на центральной площади - фото Как прошла Изюмская Масленица 2020 на центральной площади - фото Как прошла Изюмская Масленица 2020 на центральной площади - фото Как прошла Изюмская Масленица 2020 на центральной площади - фото Как прошла Изюмская Масленица 2020 на центральной площади - фотоКак прошла Изюмская Масленица 2020 на центральной площади - фото

Джерело: Управление Культуры Изюмского Городского Совета

Читати також