Головна Новини Мультфільми, користь та шкода для дітей

Мультфільми, користь та шкода для дітей

Автор: Max

Мультфильмы, польза и вред для детейМультфільм – це фільм, який створюється мультиплікаторами, які використовують для створення персонажів різні техніки та матеріали, а пожвавлення відбувається шляхом швидкої зміни кадрів.

Найпопулярніші типи мультфільмів як класична анімація, так і 2D анімація, 3D анімація, стоп-кадр або стоп-моушен, глиняна анімація, анімація з паперу, анімація на склі, малювання на плівці, експериментальна анімація.

Мультфільми народжують у малюків нові образи та місце для домислів та фантазій. Будьте з ними під час вибору фільму та його перегляду, і ви зможете впливати на його виховання безпосередньо.

Першим мультфільмом у світі прийнято вважати “Цирк ліліпутів” (The Humpty Dumpty Circus), який був показаний невеликому колу глядачів у 1898 році. Його творці – Джон Стюарт Блектон та Альберт Е. Сміт. Цей мультфільм був ляльковим, використовували дерев’яні іграшки.

Мультфильмы, польза и вред для детейМультфільми набагато динамічніші і яскравіші за фільми, тому діти не встигають занудьгувати і відволіктися і дивляться їх із задоволенням. Під час перегляду мультиків у дітей розвивається уява. Під час перегляду мультиків розвивають малюки засвоюють нову інформацію набагато краще.

Головна причина, чому мультики дивитися шкідливо в тому, що вони перешкоджають розвитку дитини — і фізичному, і інтелектуальному. Діти до 6 років перебувають на особливій стадії пізнання світу. За допомогою поглинаючого розуму вони освоюють мову, поповнюють словниковий запас, навчаються спілкуватися та розуміти емоції інших людей.

Щоб не спровокувати розвиток залежності від мультиків у дитини, Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує обмежити час сумарного перегляду за день: дітям дошкільного віку (від 3-х до 7-ми років) до 30 хвилин, дітям молодшого шкільного віку (від 7-ми до 10 років) -ти років) до 30-50 хвилин.

Читати також