Головна Новини Реалізація курей та курчат по всій Харківській області: ціни, види

Реалізація курей та курчат по всій Харківській області: ціни, види

Автор: Max

Реалізація курей та курчат по всій Харківській області: ціни, видиРеалізація курей та курчат по всій Харківській області: ціни, видиРеалізація курей та курчат по всій Харківській області – розпочалася. Курочки-несучки активно будуть продаватись з квітня по серпень.

Утримання курей несушок у домашніх умовах не потребує спеціальних знань та вмінь. Головним завданням є створення для птахів оптимальних умов проживання. Це збільшить продуктивність у кілька разів і швидко окупить витрати. Кур рекомендують утримувати роздільним способом залежно від віку.

Чудова несучість. Кури прекрасно себе почувають як при підлоговому так і при клітинному утриманні, – розповідають продавці.

Характерні особливості: Птах дуже товариський, не полохливий. Дуже висока несучість при низької конверсії корму.

Жива вага: Кури – 1,9 кг, півні – 3,0 кг

Несучість: 315-320 яєць в рік вагою 63,5-64,5 г. Колір шкаралупи – привабливо коричневий. Кладка яєць починається в 5 місяців.

Утримання курей у домашніх умовах здійснюється двома варіантами – підлоговим з підстилкою або на сітчастій підлозі.

При розміщенні на підлозі кури поміщаються на підстилку з пухких, вологоємних матеріалів (торф, тирса, солома). Вона укладається шаром в 8-10 см поверх тонкого насипу гашеного вапна. Ця підстилка завдяки біологічним процесам, що відбуваються в ній, виступає додатковим джерелом тепла в холодну пору року. Також через зміну підстилки 1 раз на рік скорочуються витрати на догляд за птахом.

Ціни на курей несушок та молодняк

Реалізація курей та курчат по всій Харківській області: ціни, видиРеалізація курей та курчат по всій Харківській області: ціни, видиРеалізація курей та курчат по всій Харківській області: ціни, видиПідвищенню несучості та економії корму сприяє утримання курочок без півнів.

  • Домінант (різнокольорові) 2 місяці – 150 грн.
  • Леггорн (біла) 1 рік – 120 грн.
  • Ломан браун (червона) 1 рік – 140 грн, 4 місяці – 260 грн.

Довідково: Доставка БЕЗКОШТОВНА та від 10 штук, оптова ціна від 100 штук.

Розпочався сезон курчат-“циплят”.

В продажі є: суточний бройлер, суточні серебристі. Різні сорти мʼясо яєчних курчат (голошия, ред Бро, мастер грей) і інші.

Несучість несушок залежить від умов їх утримання. Важливо знати, що вони дуже чутливі до різних змін. Тому, якщо ви хочете забезпечити високу продуктивність і знизити захворюваність на поголів’я, обов’язково подбайте про створення оптимального мікроклімату.

Читати також