Головна Новини СБУ викрили власницю салону краси з Ізюму, яка “зливала інфу” військовим РФ

СБУ викрили власницю салону краси з Ізюму, яка “зливала інфу” військовим РФ

Автор: Max

Служба безпеки України, СБУІзюмчанки під час процедур в салоні краси говорили про переміщення ЗСУ, ці дані власниця передавала РФ — слідство.

Власницю салону краси в Ізюмі взяли під варту: її підозрюють у таємному зборі під час косметологічних процедур та розмов з клієнтками інформації про переміщення ЗСУ та військової техніки, повідомив речник СБУ Харківщини Владислав Абдула, пише Izyum.Info.

“Для збору розвідданих фігурантка “в темну” використовувала своїх клієнтів, у яких випитувала “потрібні” відомості під час надання косметологічних послуг та побутових розмов. Найбільше ворога цікавили наявність та періодичність руху військових ешелонів з бронетехнікою та важкою артилерією ЗСУ у напрямку передової”, — сказано у повідомленні.

За його даними, зібрані дані косметологиня передавала ФСБ через знайому, яка під час окупації працювала на РФ, а після звільнення Ізюма втекла до Білгорода.

Кураторкою виявилась її знайома, теж мешканка м. Ізюм, яка після захоплення району російськими військами добровільно почала співпрацювати з ворогом і зайняла посаду «керівника відділення пенсійного фонду Ізюмського району». Напередодні деокупації вона втекла на територію рф.

Читати також