Головна Новини Шалені борги мають ізюмчані за опалення домівок

Шалені борги мають ізюмчані за опалення домівок

Автор: Max

У Харківській області стартував опалювальний сезонІзюмське КП Теплових Мереж звертається до місцевих – погасити заборгованість за послуги з теплопостачання. Триває надзвичайно складний і напружений опалювальний період 2023/2024 років.

За підсумками опалювального сезону 2023/2024 років  заборгованість населення з 1 листопада 2023 року  склала більш ніж 9 млн. грн.

Підприємство не має можливості своєчасно розраховуватись за електричну енергію та природний газ, що може призвести до можливої зупинки роботи котелень.

Просимо споживачів зателефонувати за номером (050) 302-34-42 (з понеділка по п’ятницю з 8-00 до 12-00 та з 13-00 до 17-00) до відділу «Теплозбут»  або перевірити СМС повідомлення щоб звірити стан розрахунків та оплатити наявну заборгованість за послуги з теплопостачання.

Споживачі, які мають значну заборгованість за надані послуги централізованого теплопостачання та не можуть її погасити одразу у зв’язку із важким матеріальним становищем, можуть звернутися до підприємства з метою реструктуризації заборгованості.

Адміністрація Ізюмського комунального підприємства теплових мереж.

Читати також