Головна Новини Ціни на домашню городину знизились за місяць майже в половину

Ціни на домашню городину знизились за місяць майже в половину

Автор: Max

Ціни на домашню городину знизились за місяць майже в половинуЦіни у Харківській області в магазинах і на ринках на овочі та ягоди, почали стрімко падати.

Лише в червні ціни в середньому знизилися в декілька разів. Сезон домашньої городини розпочався.

Сьогодні на ринках області встановилися такі ціни: огірки коштують – від 30 до 45 грн/кг (зі свого городу огірок у м. Ізюмі вартує 35 гривень за килограм), помідори червоні – продають від 60 до 75 грн/кг (великим попитом у продавців користуються рожеві помідори, але вони й дорожчі на 15-25 гривень їх ціна в середньому – від 80 до 100 грн/кг). Вартість капусти ранньої – від 30 до 42 грн/кг, молода картопля зараз продається – від 30 до 48 грн/кг. Також місцеві вже як тиждень продають домашні молоді кабачки за ціною від 25 до 45 гривень за килограм.

Знизилися ціни й на сезонні ягоди. Полуниця коштує в середньому від 50 до 70 грн/кг (сезон ягоди закінчується, так що ціни на полуницю дещо зросли), черешня – від 80 до 120 грн/кг, малина продається від 55 до 70 грн./ літрову банку.

Асортимент овочів і фруктів розширюється: на базарах Харківської області з’явилися перші баклажани, молоді кабачки, цибуля, часник, морква, абрикоси, малина, смородина, шовковиця, шпанка та ін.

Читати також