Головна Новини Ціни на м’ясо зростають: Дефіцитне м’ясо яловичини зникло з прилавків ринків

Ціни на м’ясо зростають: Дефіцитне м’ясо яловичини зникло з прилавків ринків

Автор: Max

Ціни на м'ясо зростають: Дефіцитне м'ясо яловичини зникло з прилавків ринківЩомісячне зростання цін на м’ясо “корів та биків – яловичину та телятену” спостерігається із початку літа 2023 року. Дефіцитне м’ясо на ринках Харківської області.

В Україні продовжує дорожчати яловичина. Щомісячне зростання цін на цей вид м’яса спостерігається по всій Харківській області і в місті Ізюмі.  Закупівельні ціни на худобу зросли та й закуповувати сильно нікого, селяні все розпродали за “копійки” під час окупації. Ферми знищені військами РФ. Живої рогатої худоби по області практично не залишилось, а молодняк ще не виріс та й селян які раніше тримали велику рогату худобу майже не залишилось, хто виїхав в інші області, а де хто вже “постарів” та не взмозі цим займатися.

На ринку Ізюма ціни на м’ясо, зросли. М’ясо яловичини стало дефіцитним і практично зникло з прилавків м’ясних яток ринків міста.

Якщо раніше баранина, козлятина важалося м’ясом не часто продаваємим на ринках, то зараз до цьго списку додалися – кролятина, індюшачина, гусятина (вутятина) та яловичина. 

Ціни за кілограм яловичини від 235 до 295 гривень, але наявність цього м’яса на прилавках базарів велика рідкість.

На прилавках базарів у Ізюмському районі в основному продають свинину та курятину.

Читати також