Головна Новини Ціни на огірки починають знижуватись: місцеві огірки з’ являються на ринках

Ціни на огірки починають знижуватись: місцеві огірки з’ являються на ринках

Автор: Max

Ціни на огірки починають знижуватись: місцеві огірки з' являються на ринкахВ Україні, до червня, була тривала похмура дощова і прохолодна погода яка спричинила зменшення тепличного огірка на ринку, і як наслідок – зростання цін.

Завдяки теплій погоді що зафіксувалася на початку літа 2023 року збільшиться наростання врожаю огірків і ціни підуть вниз уже за декілька тижнів, – розповідають експерти.

Станом на 5 травня, продажа тепличних огірків від виробників відбувалася від 62 до 104 гривень за килограм, тому средня ціна в магазинах и супермаркетах країни тримається  на рівні 75-90 гривень за килограм . 

Ціна на місцевий огірок в Харківській області, з власних городів,  за тиждень практично не змінилася і, як і раніше, реалізуються на ринках в межах 70-85 грн./кг. 

Продавці вже говорять про чергове зниження цін на огірок найближчими тижнями,  бо незабаром розпочнеться врожай місцевого огірка з відкритого грунту,  що призведе до стрімко падіння цін. 

На территорії Харківської області пропозиція овочів значно перевищує попит. Тому огірки з відкритого грунту будуть продавати навіть нижче ринкової ціни, щоб хоч не залишитися в збитку виробникам.

Читати також