Головна Новини Тварин просто залишають на смітниках: Ізюм переповнений безпритульними тваринами

Тварин просто залишають на смітниках: Ізюм переповнений безпритульними тваринами

Автор: Max

Тварин просто викидають на смітники: Ізюм переповнений безпритульними тваринамиБагато Ізюмчан, які були змушені евакуюватися через вторгнення росіян в Україну, просто полишили своїх хатніх улюбленців напризволяще.

Кішки дуже швидко адаптуються і порівняно легко, як правило, переносять потрапляння на вулицю. Собакам, особливо породистим, набагато складніше. 

Аби на вулицях не було безпритульних тварин, їх треба звідти забрати.

Соціальні мережі Ізюму переповнені такими повідомленнями.

“Недалеко від Ізюма, в селі залишились голодні малі собаки і кішка з котенятами, якими опікувались військові. Хлопці покидають ці позиції, тварини залишаються сам на сам.

Прохання до волонтерів м. Ізюм або прилаштувати, або, хоча б спробувати іноді приїжджати і годувати їх. Вони себе не прогодують”, – розповідають небайдужі.

“Кицюнька гарнюнька чекае на свою родину. Небайдужа жіночка знайшла хвореньку дівчинку, вилікувала та тепер шукае для неї гарну родину місто Ізюм”.

Тварин просто викидають на смітники: Ізюм переповнений безпритульними тваринамиПеріодично працівники Благоустрою знаходять біля сміттєвих баків викинутих домашніх тварин.

“Цього разу знайшли кошенят. Їх накормили, напоїли, але ж Благоустрій – це комунальне підприємство, а не притулок для тварин”, – розповіли комунальники.

Прилаштувати таких красунчиків у час Інтернету та соцмереж зовсім нескладно. Але ж дехто з ізюмчан знаходять інший спосіб позбавитися від них – просто викинути на смітник. Так простіше, швидше, легше, але … не по-людськи. Шановні, будьте добрішими.

Читати також