Головна Новини У Харківській області опалювальний сезон 2023-24 завершать до 31 березня

У Харківській області опалювальний сезон 2023-24 завершать до 31 березня

Автор: Max

У Харківській області опалювальний сезон 2023-24 завершать до 31 березняПо всій Харківській області поточний опалювальний сезон 2023-2024 планують завершити до 31 березня.

У 2024 році опалювальний сезон, зважаючи на плюсову температуру, завершиться наприкінці березня.

Як передає Izyum.Info, відповідне розпорядження начальника обладміністрації Олега Синєгубова “Про закінчення опалювального сезону” від 19 березня опубліковане на сайті Харківської ОВА.

“Рекомендувати ВА населених пунктів, органам місцевого самоврядування до 31 березня 2024 року прийняти рішення про закінчення опалювального сезону 2023/24 року з урахуванням кліматичних умов згідно з будівельними нормами і правилами, правилами технічної експлуатація теплових установок і мереж, державними санітарними нормами і правилами, не раніше ніж коли протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря перевищуватиме 8С”, – йдеться в розпорядженні.

Харківська обладміністрації ВА також рекомендує газорозподільним мережам забезпечити своєчасне відключення газових опалювальних приладів.

Довідка: Тривалість опалювального сезону зазвичай складає приблизно шість місяців і зазвичай завершується в середині квітня. Точної дати завершення сезону залежать від погодних умов і температури повітря.

Опалення вимикають, коли середньодобова температура повітря в регіоні вища ніж +8°C протягом трьох діб поспіль. 

У Харківській області опалювальний сезон 2023-24 завершать до 31 березня

Читати також