Головна Новини У Ізюмі скажені собаки покусали містян

У Ізюмі скажені собаки покусали містян

Автор: Max

У Ізюмі скажені собаки покусали містян28 серпня 2023 року у місті Ізюмі в районі Приладобудівного заводу (ІПЗ) стався інцидент, коли зграя собак напала на містян.

Укуси різної важкості отримали шестеро громадян, а 31 серпня до ізюмських медиків звернувся ще один потерпілий від нападу собаки, розповіли в “Обрії Ізюмщини”, пише Izyum.Info.

“Судячи з поведінки безпритульних тварин, є імовірність, що вони хворі на сказ. Місцеві говорять, що довгий час спостерігають скупчення агресивних собак у цій місцевості. Вони оселились на території Приладобудівного заводу і часто намагаються нападати на людей,” – повідомили в СМИ.

Як повідомили в “ЦМЛ Піщанської Богоматері” працює рабіологічний кабінет, де оглянуть, нададуть рекомендації, та за потребою призначать вакцинацію від сказу.

“Запам’ятайте, що своєчасна вакцинація запобігає виникненню сказу в 95-99% випадків”, –  додали медики.

Усім потерпілим що постраждали була надана відповідна медична допомога – оброблено рани, проведено консультації щодо подальших дій. Також всім було зроблено перше щеплення від сказу.

Нагадаємо, сказ є гострим інфекційним захворюванням, уражує центральну нервову систему, може загрожувати життю. Для профілактики сказу рекомендують регулярно проводити щеплення свійських тварин і не підходити до диких і безпритульних тварин.

Читати також