Головна Новини У жовтні дуже добре клюють хижі риби, особливо щуки і окунь

У жовтні дуже добре клюють хижі риби, особливо щуки і окунь

Автор: Max

У жовтні дуже добре клюють хижі риби, особливо щуки і окуньЖовтень – чудовий час для лову хижої риби. У цей час року багато видів риби активно годуються, готуючись до зими.

Рибалка в жовтні супроводжується прозорою водою, частими моросящими дощами, холодними вітрами, відповідно така погода створює важкі умови для риболовлі, особливо у другій половині жовтня.

Клювання білої риби при похолоданні, значно погіршується, однак продовжується осінній жор ненажерливої щуки.

Як розповідають рибаки – при заморозках легше ловити щуку гуртками і доріжкою на мертву рибку, так як часто на спінінгу волосінь на котушці змерзається, а кільця покриваються плівкою льоду.

  • Також з дна водойми в нічні години, добре клює минь на піскаря, жабеня, або виповзка.
  • Поплавковими вудками також можна ловити окуня і щуку на малька.
  • В озерах і ставках бере на мотиля і опариша плотва і при гарній погоді ловиться карась.

Ловля риби у жовтні

Умови для лову риби погіршуються – погода прохолодна та не комфортна.

Це не стосується спінінгістів, адже осінній жор щуки триває, розповідають рибалки.

У жовтні дуже добре клюють хижі риби, особливо щуки і окуньЛовлять щуку на значних глибинах коливної блешнею. При заморозках діяти спінінгом важко, тому що покриваються льодом кільця катушки, промерзає на котушках ліска. Тому краще використовувати спінінгову снасть як доріжку або скористатися гуртками і жерлицями. Хоча ще – успішною буває ловля поплавковою вудкою на живця, вертикальним блеснінням.

У жовтні починає жирувати також окунь. Бере він на гуртки, мор мишку і поплавкову вудку з насадкою хробака або малька. Поплавковими вудками ще ловиться плотва,  густера, в проводку — єлець на хробака і мотиля. У гарну погоду на цю ж насадку бере сріблястий карась і йорж, але вже в цей час поступово припиняється клювання головня і язя.

Риба знаходиться лише на глибоких місцях. Однак якщо відправитися на риболовлю на човні, Ви залишитеся задоволені уловом.

У жовтні дуже добре клюють хижі риби, особливо щуки і окунь. Вони йдуть практично на будь-яку приманку для хижої риби. Також добре клює ще і судак.

Читати також