Головна Новини Вбив чоловіка через ревнощі до жінки під час окупації Ізюму

Вбив чоловіка через ревнощі до жінки під час окупації Ізюму

Автор: Max

поліція, вбивство, суд, арешт, наручники, тюрьмаВбивство через ревнощі під час окупації міста Ізюма:  9 років ув‘язнення чоловіку.

Чоловік 39-років раніше вже був судимий. Йому призначено покарання за фактом умисного вбивства у виді 9 років позбавлення волі. Розповіли у Харківській прокуратуррі.

Прокурори у суді довели, що торік наприкінці липня у м. Ізюм зустрілась компанія з п’ятьох місцевих мешканців. Проте мирно посидіти у них не вийшло. До жінки почав словесно залицятись один з чоловіків. Їй це не сподобалось, тому вона попросила обвинуваченого, якому вона давно подобалась, поговорити із наполегливим залицяльником, щоб надалі такого не було.

“Але одними словами не обійшлось. «Захисник» одразу почав поводити себе агресивно, схопив кухонний ніж та наніс гостю-залицяльнику три удари в область живота і грудної клітини”, – розповіли слідчі.

Розуміючи, що чоловік вже мертвий, вбивця з місця злочину втік.

Незважаючи на те, що місто Ізюм тривалий час перебувало під контролем російських військових, після деокупації населеного пункту прокурорам та слідчим поліції вдалось розкрити цей злочин.

У судовому засідання чоловік свою вину визнав та щиро розкаявся.

Читати також