Головна Новини Яблука обсипаються раніше поспівання з дерева: поради, що робити

Яблука обсипаються раніше поспівання з дерева: поради, що робити

Автор: Max

Яблоки осыпаются раньше поспевания с дерева: советы, что делатьОбсипаються яблука – підгодуйте дерево.

Якщо яблука опадають раніше за визначений термін, терміново шукайте причину. Це дозволить призупинити процес.

Чому опадають яблука з яблуні раніше за дозрівання, що потрібно робити:

Перше – у другій половині квітня можна використовувати 4-5 відер гнойового перегною, що розсипають навколо дерева. Можна застосовувати і сечовину. Її розсипають із розрахунку 400-500 грамів на 1 дерево.

По-друге – при цвітінні потрібно приготувати спеціальний підживлювальний розчин. Норма – 50 літрів розчину на 1 дерево. У підготовлену воду поміщаємо 250 г суперфосфату, 150 г сечовини і 200 г сірчанокислого калію.

У період наливу плодів підживлювальний розчин готують із розрахунку 30 л на 1 дерево. Для цього 3 г сухого гумату натрію розводять у гарячій воді та виливають у підготовлену для розчину воду. Потім додають 130 г нітрофоски. Отриманий розчин ретельно перемішують та вносять у підживлену зону.

Після збирання врожаю змішують у 30-40 літрах води по 300 г сірчанокислого калію та суперфосфату. Якщо після збирання плодів дощова погода, то допускається сухе внесення цих добрив у підживлену зону яблуні.

При опаді яблук масово не ігноруйте проблему, а одразу з’ясуйте причину цього. Що раніше ви почнете діяти, то менше плодів втратите.

Читати також