Головна Новини Як почистити цибулю без сліз? – порада

Як почистити цибулю без сліз? – порада

Автор: Max

Як почистити цибулю без сліз? - порадаВсі ми знаємо, що різати цибулю в процесі приготування — не найприємніше заняття. Але цибуля – це універсальний продукт, без якого обійтися на кухні просто неможливо.

Готуємо з цибулі без сліз та червоних очей. 

7 способів уникнути подразнення.

1. Ріжте цибулю у воді.

Вода досить дієвий спосіб: перед тим, як різати цибулину сполосніть її, а потім ніж у холодній воді. Не витираючи жодне, ні інше, починайте різати. Ніж у процесі різання потрібно знову і знову відправляти під струмінь води.

2. Покладіть цибулину на 25-30 секунд (не довше!) в микрохвильовку із середньою температурою.

3. Охолодіть цибулину в морозилці протягом 10-15 хвилин.

4. Надіньте окуляри для плавання.

5. Жуйте жуйку: коли ви це робите, ви дихаєте переважно через рот – відповідно, речовині, що підсилює сльозотечу, складніше дістатися «місця призначення».

6. Поставте поруч склянку з окропом – водяна пара допоможе створити захисний бар’єр і знизити концентрацію подразнюючих речовин у повітрі.

7. Замочіть цибулю в холодній воді на 10-15 хвилин. За цей час частина подразників виділиться у воду – і ви зможете нарізати овоч без будь-яких неприємних відчуттів.

Важливо: Є один хороший секрет – коли почнете різати цибулю – наберіть у рот холодної води і тримайте, поки нарізаєте овоч. Жодної сльози не впустіть!

Читати також